IŞIKLAR OTOMOTİV LTD. ŞTİ.

Şirketimiz 1998 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuş ve faaliyete geçmiş bir aile şirketidir. Otomotiv after market, oem fabrikaları, mobilya, ahşap, mermer, inşaat, marin, otomotiv üst yapı vb. sektörlerde sektörün ihtiyaç duyduğu boyama ve zemin hazırlama, sonlandırma aşamalarına ait ürün gruplarının Türkiye’de Distribitörlüğü’nü satış ve pazarlamasını yapmaktadır.

Bu kapsamda Almanya, Fransa, Hollanda, İspanya, İtalya, Tayvan, ve Çin den İthalat gerçekleştirmekteyiz.

Distribitörlüğünü yaptığımız bu ürünleri Türkiye deki 7 bölgede bulunan firma temsilcilerimiz, teknik elemanlarımız ve satış ağımız kanalı ile yaklaşık 2.000 civarındaki Bayiimize Hizmet vermekteyiz.

Şirketimizin vizyonu, ürünlerini Daha iyi hizmet kalitesi ile müşterilerine ulaştırabilmek , üstün kalitede malzeme tedariği ,müşteri memnuniyetine azami özen gösteren profosyönel kadrosu ile merkezi İstanbul da olmak üzere tüm Türkiye de faaliyetlerini sürdürmekte ve bunun sonucunda da şirketimize olan güven daha da artmaktadır.

Ulaşmak istediğimiz nokta ,Hedef : Yüksek kaliteli ürünlerimiz ve kaliteli servis hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyacı olan doğru ürüne en iyi koşularda ulaşabilmesini sağlayarak, İş potansiyelini ve iş kalitesini yükseltebilmek ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktır.  

 

MİSYON VE VİZYON

Kaliteli, güvenilir ve kullanışlı ürünleri ile değerli olan ülkesini ve sektörünü düşünen, müşterisinin ve çalışanının gurur duyduğu, örnek bir kurum olmaktır.    DEĞERLERİMİZ Güvenirlilik, Yenilikçi ve Öncü olmamız, Takım olarak Müşteri ve Sonuç odaklı Çalışmak.  

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

İthalatçı olan firmamız; Uluslararası sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ürün kalitesini ve güvenilirliğini sürekli geliştirmektedir. 1998 yılından günümüze kalite ve güvenilir adres olmanın mutluluk ve özgüven ile her zaman daha iyi hizmet sunmaktan kaçınmayacaktır.

 
Zaman kazandırırız
Zaman kazandırırız
Para kazandiririz
Para kazandiririz
Vizyon Kazandırırız
Vizyon Kazandırırız

 

 

Adroit Kataloglarımız